Lesy mesta Podolínec s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50332490
DIČ: 2120288148
IČ DPH: SK2120288148
Jozefa Smreka 468/3, Podolínec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jozefa Smreka 468/3, Podolínec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 1. 6. 2016
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 8. 2016
Spisová značka: Sro/32932/P
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavel Homola od 1. 6. 2016
    konateľ
  • Mesto Podolínec od 12. 3. 2022
    spoločník
  • Anna Piatniková od 28. 11. 2022
    člen dozornej rady
  • Ing. Ján Smandra od 28. 11. 2022
    člen dozornej rady
  • Ing. Štefan Zima od 28. 11. 2022
    člen dozornej rady
  • Ján Cirák od 28. 11. 2022
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lesy mesta Podolínec s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 71 % na 39,4 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 415,8 tis. €.

415,8 tis. €
Tržby
39,4 tis. €
Zisk
595,9 tis. €
Celkové výnosy
219,6 tis. €
Aktíva
87,0 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
34,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,4 tis., 2022 14, 2023 1,5 tis., 2024 23,1 tis., 2025 39,4 tis.20215,4 tis.20221420231,5 tis.202423,1 tis.202539,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 396,9 tis., 2022 444,1 tis., 2023 475,7 tis., 2024 447,5 tis., 2025 415,8 tis.2021396,9 tis.2022444,1 tis.2023475,7 tis.2024447,5 tis.2025415,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 415,8 tis. € 39,4 tis. €
2024 447,5 tis. € 23,1 tis. €
2023 475,7 tis. € 1,5 tis. €
2022 444,1 tis. € 14 €
2021 396,9 tis. € 5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok39,5 tis. €
  • Zásoby6,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,3 tis. €
  • Finančné účty161,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie888 €

Pasíva

  • Základné imanie9,0 tis. €
  • Fondy zo zisku18,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,4 tis. €
  • Rezervy98,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky29,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lesy mesta Podolínec s. r. o. v konkurze?

Lesy mesta Podolínec s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lesy mesta Podolínec s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lesy mesta Podolínec s. r. o. tržby 415,8 tis. €.

Je firma Lesy mesta Podolínec s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lesy mesta Podolínec s. r. o. dosiahla zisk 39,4 tis. €.

Je Lesy mesta Podolínec s. r. o. platiteľom DPH?

Lesy mesta Podolínec s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lesy mesta Podolínec s. r. o. sídli?

Lesy mesta Podolínec s. r. o. má sídlo na adrese Jozefa Smreka 468/3, Podolínec, 065 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026