Projekty & Remeslá s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50326554
DIČ: 2120281922
IČ DPH: SK2120281922
Vodárenská 8, Banská Štiavnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vodárenská 8, Banská Štiavnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 18. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2024
Spisová značka: Sro/29860/S
Predmet podnikania (výber): Autorizovaný architekt; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, slamy, šúpolia, prútia, korku …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Ľubica Paučulová od 18. 5. 2016
    konateľspoločník
  • RNDr. Juraj Paučula od 18. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Projekty & Remeslá s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,0 tis. € a tržby jej narástli o 65 % na 254,5 tis. €.

254,5 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Strata
254,7 tis. €
Celkové výnosy
30,4 tis. €
Aktíva
20,2 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
−0,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −14,5 tis., 2022 11,3 tis., 2023 12,1 tis., 2024 7,5 tis., 2025 −4,0 tis.2021−14,5 tis.202211,3 tis.202312,1 tis.20247,5 tis.2025−4,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 tis., 2022 31,6 tis., 2023 35,9 tis., 2024 154,0 tis., 2025 254,5 tis.20211,7 tis.202231,6 tis.202335,9 tis.2024154,0 tis.2025254,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 254,5 tis. € -4,0 tis. €
2024 154,0 tis. € 7,5 tis. €
2023 35,9 tis. € 12,1 tis. €
2022 31,6 tis. € 11,3 tis. €
2021 1,7 tis. € -14,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky214 €
  • Finančné účty23,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky38 €
  • Krátkodobé záväzky10,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Projekty & Remeslá s.r.o. v konkurze?

Projekty & Remeslá s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Projekty & Remeslá s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Projekty & Remeslá s.r.o. tržby 254,5 tis. €.

Je firma Projekty & Remeslá s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Projekty & Remeslá s.r.o. vykázala stratu 4,0 tis. €.

Je Projekty & Remeslá s.r.o. platiteľom DPH?

Projekty & Remeslá s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Projekty & Remeslá s.r.o. sídli?

Projekty & Remeslá s.r.o. má sídlo na adrese Vodárenská 8, Banská Štiavnica, 969 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026