P.K.M.-WOOD, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50310933
DIČ: 2120280426
IČ DPH: SK2120280426
Hlavná 730, Iža

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 730, Iža Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 20. 5. 2016
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 6. 2016
Spisová značka: Sro/40869/N
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt…; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Pál od 20. 5. 2016
    konateľspoločník
  • József Pál od 21. 10. 2021
    konateľspoločník
  • Ing. Marta Pálová od 12. 11. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P.K.M.-WOOD, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu na 48,4 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 390,0 tis. €.

390,0 tis. €
Tržby
48,4 tis. €
Strata
390,0 tis. €
Celkové výnosy
332,0 tis. €
Aktíva
11,7 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
15,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,0 tis., 2022 19,9 tis., 2023 −11,1 tis., 2024 −2,0 tis., 2025 −48,4 tis.202112,0 tis.202219,9 tis.2023−11,1 tis.2024−2,0 tis.2025−48,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 600,1 tis., 2022 742,0 tis., 2023 460,4 tis., 2024 432,2 tis., 2025 390,0 tis.2021600,1 tis.2022742,0 tis.2023460,4 tis.2024432,2 tis.2025390,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 390,0 tis. € -48,4 tis. €
2024 432,2 tis. € -2,0 tis. €
2023 460,4 tis. € -11,1 tis. €
2022 742,0 tis. € 19,9 tis. €
2021 600,1 tis. € 12,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok204,5 tis. €
  • Zásoby40,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky85,8 tis. €
  • Finančné účty1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Kapitálové fondy38,2 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov15,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-48,4 tis. €
  • Rezervy3,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky228,9 tis. €
  • Bankové úvery76,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P.K.M.-WOOD, s.r.o. v konkurze?

P.K.M.-WOOD, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P.K.M.-WOOD, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P.K.M.-WOOD, s.r.o. tržby 390,0 tis. €.

Je firma P.K.M.-WOOD, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P.K.M.-WOOD, s.r.o. vykázala stratu 48,4 tis. €.

Je P.K.M.-WOOD, s.r.o. platiteľom DPH?

P.K.M.-WOOD, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P.K.M.-WOOD, s.r.o. sídli?

P.K.M.-WOOD, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 730, Iža, 946 39.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026