FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50308734
DIČ: 2120268766
IČ DPH: SK2120268766
Vajnorská 100/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajnorská 100/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.39
Dátum vzniku: 29. 4. 2016
Základné imanie: 58,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 6. 2016
Spisová značka: Sro/111026/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce; Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mario Matzinger od 29. 4. 2016
    konateľspoločník
  • Mgr. Andrea Novosedlíková od 29. 4. 2016
    konateľ
  • AMLI HOLDING s. r. o. od 6. 11. 2024
    spoločník
  • MMHI Holding & Beteiligungs GmbH od 6. 11. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 11,4 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 7,5 mil. €.

7,5 mil. €
Tržby
11,4 tis. €
Zisk
7,6 mil. €
Celkové výnosy
3,3 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
6,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 11,8 tis., 2023 18,0 tis., 2024 −7,4 tis., 2025 11,4 tis.20212,3 tis.202211,8 tis.202318,0 tis.2024−7,4 tis.202511,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,4 mil., 2022 7,2 mil., 2023 7,0 mil., 2024 9,2 mil., 2025 7,5 mil.20214,4 mil.20227,2 mil.20237,0 mil.20249,2 mil.20257,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,5 mil. € 11,4 tis. €
2024 9,2 mil. € -7,4 tis. €
2023 7,0 mil. € 18,0 tis. €
2022 7,2 mil. € 11,8 tis. €
2021 4,4 mil. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok905 €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 mil. €
  • Zásoby111,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty7,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie58,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,0 mil. €
  • Fondy zo zisku10,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov102,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,4 tis. €
  • Rezervy9,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €
  • Bankové úvery817,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o. v konkurze?

FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o. tržby 7,5 mil. €.

Je firma FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o. dosiahla zisk 11,4 tis. €.

Je FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o. platiteľom DPH?

FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o. sídli?

FIRST FOOD PRODUCTION s.r.o. má sídlo na adrese Vajnorská 100/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026