SKS Automotive Coatings Slovakia k.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50293176
DIČ: 2120258932
IČ DPH: SK2120258932
Karadžičova 8/A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 8/A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava počítačov, osobných potrieb a potrieb pre domácnosť 95.31
Dátum vzniku: 22. 4. 2016
Základné imanie: 4,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 7. 2016
Spisová značka: Sr/2218/B
Predmet podnikania (výber): Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kunzmann Holding GmbH od 6. 4. 2024
    spoločník
  • SKS Kunzmann Slovakia, s. r. o. od 6. 4. 2024
    spoločník
  • Tomáš Kováčik od 27. 2. 2024
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Mariana Kunzmann-John od 27. 2. 2024
    člen štatutárneho orgánu

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SKS Automotive Coatings Slovakia k.s. v roku 2025 dosiahla zisk 1,6 mil. € a tržby dosiahli 5,4 mil. €.

5,4 mil. €
Tržby
1,6 mil. €
Zisk
5,4 mil. €
Celkové výnosy
2,9 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
56,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 257,5 tis., 2021 729,8 tis., 2022 961,0 tis., 2023 1,3 mil., 2025 1,6 mil.2020257,5 tis.2021729,8 tis.2022961,0 tis.20231,3 mil.20251,6 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 1,9 mil., 2021 3,1 mil., 2022 4,0 mil., 2023 4,4 mil., 2025 5,4 mil.20201,9 mil.20213,1 mil.20224,0 mil.20234,4 mil.20255,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,4 mil. € 1,6 mil. €
2023 4,4 mil. € 1,3 mil. €
2022 4,0 mil. € 961,0 tis. €
2021 3,1 mil. € 729,8 tis. €
2020 1,9 mil. € 257,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok17,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok182,7 tis. €
  • Zásoby17,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky20,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty1,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie7,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie4,3 tis. €
  • Kapitálové fondy30,8 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,6 mil. €
  • Rezervy13,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SKS Automotive Coatings Slovakia k.s. v konkurze?

SKS Automotive Coatings Slovakia k.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SKS Automotive Coatings Slovakia k.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SKS Automotive Coatings Slovakia k.s. tržby 5,4 mil. €.

Je firma SKS Automotive Coatings Slovakia k.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SKS Automotive Coatings Slovakia k.s. dosiahla zisk 1,6 mil. €.

Je SKS Automotive Coatings Slovakia k.s. platiteľom DPH?

SKS Automotive Coatings Slovakia k.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SKS Automotive Coatings Slovakia k.s. sídli?

SKS Automotive Coatings Slovakia k.s. má sídlo na adrese Karadžičova 8/A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026