MH GROUPE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50292820
DIČ: 2120302723
IČ DPH: SK2120302723
Trieda SNP 24, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trieda SNP 24, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.30
Dátum vzniku: 18. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2018
Spisová značka: Sro/39378/V
Predmet podnikania (výber): Výroba výrobkov obranného priemyslu; Kúpa alebo predaj výrobkov obranného priemyslu na území SR; Zahraničnoobchodná činnosť s výrobkami obranného priemyslu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Rastislav Husár od 18. 6. 2016
    konateľspoločník
  • Igor Miškovič od 3. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MH GROUPE, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 80 % na 78,4 tis. € a tržby jej klesli o 49 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
78,4 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
2,3 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
45,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 128,9 tis., 2022 449,0 tis., 2023 321,8 tis., 2024 392,4 tis., 2025 78,4 tis.2021128,9 tis.2022449,0 tis.2023321,8 tis.2024392,4 tis.202578,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 2,1 mil., 2023 2,9 mil., 2024 3,1 mil., 2025 1,6 mil.20211,5 mil.20222,1 mil.20232,9 mil.20243,1 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 78,4 tis. €
2024 3,1 mil. € 392,4 tis. €
2023 2,9 mil. € 321,8 tis. €
2022 2,1 mil. € 449,0 tis. €
2021 1,5 mil. € 128,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok138,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok5,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie78,4 tis. €
  • Rezervy12,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky862,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MH GROUPE, s.r.o. v konkurze?

MH GROUPE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MH GROUPE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MH GROUPE, s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma MH GROUPE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MH GROUPE, s.r.o. dosiahla zisk 78,4 tis. €.

Je MH GROUPE, s.r.o. platiteľom DPH?

MH GROUPE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MH GROUPE, s.r.o. sídli?

MH GROUPE, s.r.o. má sídlo na adrese Trieda SNP 24, Košice, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026