DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50286641
DIČ: 2120294077
IČ DPH: SK2120294077
Hodonínska 25, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hodonínska 25, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 29.31
Dátum vzniku: 21. 4. 2016
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 9. 2016
Spisová značka: Sro/110851/B
Predmet podnikania (výber): výroba elektrických zariadení pre motory a vozidlá; výroba dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andreas Becker od 15. 10. 2022
    konateľ
  • Guido Meinelt od 1. 10. 2020
    konateľ
  • Fritz Dräxlmaier Beteiligungsgesellschaft mbH od 27. 1. 2022
    spoločník
  • Lisa Dräxlmaier GmbH od 27. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 77 % na 355,9 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 3,1 mil. €.

3,1 mil. €
Tržby
355,9 tis. €
Zisk
3,2 mil. €
Celkové výnosy
938,8 tis. €
Aktíva
388,9 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
44,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 110,1 tis., 2022 128,0 tis., 2023 63,1 tis., 2024 200,7 tis., 2025 355,9 tis.2021110,1 tis.2022128,0 tis.202363,1 tis.2024200,7 tis.2025355,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,9 mil., 2022 2,9 mil., 2023 3,1 mil., 2024 3,3 mil., 2025 3,1 mil.20212,9 mil.20222,9 mil.20233,1 mil.20243,3 mil.20253,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,1 mil. € 355,9 tis. €
2024 3,3 mil. € 200,7 tis. €
2023 3,1 mil. € 63,1 tis. €
2022 2,9 mil. € 128,0 tis. €
2021 2,9 mil. € 110,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky922,0 tis. €
  • Finančné účty964 €
  • Časové rozlíšenie8,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie355,9 tis. €
  • Rezervy5,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky540,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s. r. o. v konkurze?

DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s. r. o. tržby 3,1 mil. €.

Je firma DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 355,9 tis. €.

Je DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s. r. o. sídli?

DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Hodonínska 25, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026