Inžinierske stavby SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50286307
DIČ: 2120278875
IČ DPH: SK2120278875
Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 17. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 3. 2020
Spisová značka: Sro/111439/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; verejné obstarávanie; faktoring a forfaiting …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tibor Sedlák od 23. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Inžinierske stavby SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu na 11,2 tis. €.

0 €
Tržby
11,2 tis. €
Strata
0 €
Celkové výnosy
54,5 tis. €
Aktíva
28,6 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,5 tis., 2022 14,5 tis., 2023 10,1 tis., 2024 −40, 2025 −11,2 tis.20212,5 tis.202214,5 tis.202310,1 tis.2024−402025−11,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,4 tis., 2022 24,0 tis., 2023 33,1 tis., 2024 14,3 tis., 2025 0202112,4 tis.202224,0 tis.202333,1 tis.202414,3 tis.20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -11,2 tis. €
2024 14,3 tis. € -40 €
2023 33,1 tis. € 10,1 tis. €
2022 24,0 tis. € 14,5 tis. €
2021 12,4 tis. € 2,5 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,6 tis. €
  • Záväzky25,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Inžinierske stavby SK, s.r.o. v konkurze?

Inžinierske stavby SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma Inžinierske stavby SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Inžinierske stavby SK, s.r.o. vykázala stratu 11,2 tis. €.

Je Inžinierske stavby SK, s.r.o. platiteľom DPH?

Inžinierske stavby SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Inžinierske stavby SK, s.r.o. sídli?

Inžinierske stavby SK, s.r.o. má sídlo na adrese Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026