Zako Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50261576
DIČ: 2120277929
IČ DPH: SK2120277929
Kollárova 7, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kollárova 7, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 17. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 6. 2016
Spisová značka: Sro/37729/T
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Sťahovacie služby; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Martin Kozák od 17. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Zako Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 6,9 tis. € a tržby jej narástli o 33 % na 934,9 tis. €.

934,9 tis. €
Tržby
6,9 tis. €
Zisk
937,1 tis. €
Celkové výnosy
285,7 tis. €
Aktíva
5,1 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
11,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,2 tis., 2022 2,4 tis., 2023 −874, 2024 8,7 tis., 2025 6,9 tis.202110,2 tis.20222,4 tis.2023−87420248,7 tis.20256,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 272,4 tis., 2022 433,1 tis., 2023 566,8 tis., 2024 704,3 tis., 2025 934,9 tis.2021272,4 tis.2022433,1 tis.2023566,8 tis.2024704,3 tis.2025934,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 934,9 tis. € 6,9 tis. €
2024 704,3 tis. € 8,7 tis. €
2023 566,8 tis. € -874 €
2022 433,1 tis. € 2,4 tis. €
2021 272,4 tis. € 10,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok62,5 tis. €
  • Zásoby55,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky144,9 tis. €
  • Finančné účty23,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-7,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,9 tis. €
  • Rezervy900 €
  • Dlhodobé záväzky45,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky171,4 tis. €
  • Bankové úvery53,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Zako Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Zako Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Zako Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Zako Slovakia, s.r.o. tržby 934,9 tis. €.

Je firma Zako Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Zako Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 6,9 tis. €.

Je Zako Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Zako Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Zako Slovakia, s.r.o. sídli?

Zako Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Kollárova 7, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026