Hammer Agency Bratislava s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50257072
DIČ: 2120248735
IČ DPH: SK2120248735
Záborského 19, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záborského 19, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 1. 4. 2016
DPH: Platiteľ DPH od 26. 4. 2016
Spisová značka: Sro/110333/B
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Péter Szoboszlay od 1. 4. 2016
    konateľspoločník
  • Viktória Ficzere-Fort od 1. 4. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hammer Agency Bratislava s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 30 % na 76,7 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
76,7 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
724,8 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
29,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,8 tis., 2022 −3,0 tis., 2023 21,2 tis., 2024 58,9 tis., 2025 76,7 tis.202128,8 tis.2022−3,0 tis.202321,2 tis.202458,9 tis.202576,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 622,8 tis., 2022 605,0 tis., 2023 581,9 tis., 2024 992,7 tis., 2025 1,1 mil.2021622,8 tis.2022605,0 tis.2023581,9 tis.2024992,7 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 76,7 tis. €
2024 992,7 tis. € 58,9 tis. €
2023 581,9 tis. € 21,2 tis. €
2022 605,0 tis. € -3,0 tis. €
2021 622,8 tis. € 28,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok19,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky423,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky369,1 tis. €
  • Finančné účty371,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov642,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie76,7 tis. €
  • Rezervy5,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky453,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hammer Agency Bratislava s.r.o. v konkurze?

Hammer Agency Bratislava s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hammer Agency Bratislava s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hammer Agency Bratislava s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma Hammer Agency Bratislava s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hammer Agency Bratislava s.r.o. dosiahla zisk 76,7 tis. €.

Je Hammer Agency Bratislava s.r.o. platiteľom DPH?

Hammer Agency Bratislava s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hammer Agency Bratislava s.r.o. sídli?

Hammer Agency Bratislava s.r.o. má sídlo na adrese Záborského 19, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026