tax4all, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50253743
DIČ: 2120277764
IČ DPH: SK2120277764
Jozefa Závodského 2571/3, Senica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jozefa Závodského 2571/3, Senica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 8. 4. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 4. 2022
Spisová značka: Sro/37493/T
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Administratívne služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mariana Melega od 17. 4. 2020
    konateľ
  • Lucia Herdová od 18. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť tax4all, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 55 % na 3,0 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 72,8 tis. €.

72,8 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
105,0 tis. €
Aktíva
44,0 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,7 tis., 2022 3,1 tis., 2023 9,2 tis., 2024 6,8 tis., 2025 3,0 tis.202113,7 tis.20223,1 tis.20239,2 tis.20246,8 tis.20253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 50,9 tis., 2022 53,1 tis., 2023 60,2 tis., 2024 102,2 tis., 2025 72,8 tis.202150,9 tis.202253,1 tis.202360,2 tis.2024102,2 tis.202572,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 72,8 tis. € 3,0 tis. €
2024 102,2 tis. € 6,8 tis. €
2023 60,2 tis. € 9,2 tis. €
2022 53,1 tis. € 3,1 tis. €
2021 50,9 tis. € 13,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie44,0 tis. €
  • Záväzky60,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma tax4all, s.r.o. v konkurze?

tax4all, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma tax4all, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala tax4all, s.r.o. tržby 72,8 tis. €.

Je firma tax4all, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 tax4all, s.r.o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Je tax4all, s.r.o. platiteľom DPH?

tax4all, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma tax4all, s.r.o. sídli?

tax4all, s.r.o. má sídlo na adrese Jozefa Závodského 2571/3, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026