Luga Investment, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50227653
DIČ: 2120215647
IČ DPH: SK2120215647
Veľká Ida 37, Veľká Ida

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľká Ida 37, Veľká Ida Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 8. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2021
Spisová značka: Sro/50824/V
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Gabriel Lukáč od 27. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Luga Investment, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 76 % na 3,4 tis. € a tržby jej klesli o 41 % na 124,3 tis. €.

124,3 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
124,3 tis. €
Celkové výnosy
305,5 tis. €
Aktíva
132,9 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
17,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −25,7 tis., 2022 9,2 tis., 2023 8,4 tis., 2024 13,9 tis., 2025 3,4 tis.2021−25,7 tis.20229,2 tis.20238,4 tis.202413,9 tis.20253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,8 tis., 2022 48,2 tis., 2023 188,9 tis., 2024 210,0 tis., 2025 124,3 tis.202120,8 tis.202248,2 tis.2023188,9 tis.2024210,0 tis.2025124,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 124,3 tis. € 3,4 tis. €
2024 210,0 tis. € 13,9 tis. €
2023 188,9 tis. € 8,4 tis. €
2022 48,2 tis. € 9,2 tis. €
2021 20,8 tis. € -25,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok261,5 tis. €
  • Zásoby9,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,6 tis. €
  • Finančné účty24,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy120,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,4 tis. €
  • Rezervy66 €
  • Dlhodobé záväzky250 €
  • Krátkodobé záväzky58,0 tis. €
  • Bankové úvery114,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Luga Investment, s. r. o. v konkurze?

Luga Investment, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Luga Investment, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Luga Investment, s. r. o. tržby 124,3 tis. €.

Je firma Luga Investment, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Luga Investment, s. r. o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Je Luga Investment, s. r. o. platiteľom DPH?

Luga Investment, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Luga Investment, s. r. o. sídli?

Luga Investment, s. r. o. má sídlo na adrese Veľká Ida 37, Veľká Ida, 044 55.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026