MONSIER s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50227289
DIČ: 2120279040
IČ DPH: SK2120279040
Mramorová 25553/9, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mramorová 25553/9, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 5. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2017
Spisová značka: Sro/111340/B
Predmet podnikania (výber): predaj nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobc…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Stachová od 12. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MONSIER s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 78 % na 1,4 tis. € a tržby jej klesli o 30 % na 265,5 tis. €.

265,5 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Zisk
320,0 tis. €
Celkové výnosy
643,0 tis. €
Aktíva
302,9 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
39,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,1 tis., 2022 98, 2023 2,5 tis., 2024 6,3 tis., 2025 1,4 tis.20215,1 tis.20229820232,5 tis.20246,3 tis.20251,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 346,9 tis., 2022 352,3 tis., 2023 311,0 tis., 2024 377,5 tis., 2025 265,5 tis.2021346,9 tis.2022352,3 tis.2023311,0 tis.2024377,5 tis.2025265,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 265,5 tis. € 1,4 tis. €
2024 377,5 tis. € 6,3 tis. €
2023 311,0 tis. € 2,5 tis. €
2022 352,3 tis. € 98 €
2021 346,9 tis. € 5,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok197,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,2 tis. €
  • Zásoby61,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky57 €
  • Krátkodobé pohľadávky295,3 tis. €
  • Finančné účty87,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy268,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky229,1 tis. €
  • Bankové úvery107,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MONSIER s. r. o. v konkurze?

MONSIER s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MONSIER s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MONSIER s. r. o. tržby 265,5 tis. €.

Je firma MONSIER s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MONSIER s. r. o. dosiahla zisk 1,4 tis. €.

Je MONSIER s. r. o. platiteľom DPH?

MONSIER s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MONSIER s. r. o. sídli?

MONSIER s. r. o. má sídlo na adrese Mramorová 25553/9, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026