Správa a reality s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50218301
DIČ: 2120264762
Mierové nám. 24, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierové nám. 24, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.32
Dátum vzniku: 13. 4. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/32931/R
Predmet podnikania (výber): čistiace a upratovacie práce; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Správa a reality s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 7,9 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 50,0 tis. €.

50,0 tis. €
Tržby
7,9 tis. €
Zisk
35,2 tis. €
Aktíva
31,3 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 471, 2022 3,7 tis., 2023 4,2 tis., 2024 147, 2025 7,9 tis.202147120223,7 tis.20234,2 tis.202414720257,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,2 tis., 2022 33,6 tis., 2023 45,6 tis., 2024 57,1 tis., 2025 50,0 tis.202138,2 tis.202233,6 tis.202345,6 tis.202457,1 tis.202550,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 50,0 tis. € 7,9 tis. €
2024 57,1 tis. € 147 €
2023 45,6 tis. € 4,2 tis. €
2022 33,6 tis. € 3,7 tis. €
2021 38,2 tis. € 471 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie31,3 tis. €
  • Záväzky3,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Správa a reality s. r. o. v konkurze?

Správa a reality s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Správa a reality s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Správa a reality s. r. o. tržby 50,0 tis. €.

Je firma Správa a reality s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Správa a reality s. r. o. dosiahla zisk 7,9 tis. €.

Kde firma Správa a reality s. r. o. sídli?

Správa a reality s. r. o. má sídlo na adrese Mierové nám. 24, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026