Čisté vchody s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50212486
DIČ: 2120232609
Liptovská 7559/1F, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Liptovská 7559/1F, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 9. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/32773/R
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Tvrdoň od 8. 9. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Čisté vchody s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 50,3 tis. €.

50,3 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Zisk
49,0 tis. €
Aktíva
18,3 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 789, 2022 788, 2023 3,8 tis., 2024 −73, 2025 1,2 tis.2021789202278820233,8 tis.2024−7320251,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,1 tis., 2022 48,1 tis., 2023 49,3 tis., 2024 62,6 tis., 2025 50,3 tis.202145,1 tis.202248,1 tis.202349,3 tis.202462,6 tis.202550,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 50,3 tis. € 1,2 tis. €
2024 62,6 tis. € -73 €
2023 49,3 tis. € 3,8 tis. €
2022 48,1 tis. € 788 €
2021 45,1 tis. € 789 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,3 tis. €
  • Záväzky30,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Čisté vchody s.r.o. v konkurze?

Čisté vchody s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Čisté vchody s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Čisté vchody s.r.o. tržby 50,3 tis. €.

Je firma Čisté vchody s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Čisté vchody s.r.o. dosiahla zisk 1,2 tis. €.

Kde firma Čisté vchody s.r.o. sídli?

Čisté vchody s.r.o. má sídlo na adrese Liptovská 7559/1F, Trenčín, 911 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026