FarmInvest Trade s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50208039
DIČ: 2120219915
IČ DPH: SK2120219915
Hrobákova 7, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrobákova 7, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.21
Dátum vzniku: 4. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 4. 2018
Spisová značka: Sro/109550/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bruno Giroud od 30. 5. 2019
    konateľspoločník
  • Mgr. Irakli Dugladze, LL.M. od 23. 12. 2020
    spoločník
  • Reza Miremadi od 23. 12. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FarmInvest Trade s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 44 % na 676,1 tis. € a tržby jej narástli o 64 % na 24,5 mil. €.

24,5 mil. €
Tržby
676,1 tis. €
Zisk
24,6 mil. €
Celkové výnosy
7,4 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
3,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 447,4 tis., 2022 496,9 tis., 2023 216,3 tis., 2024 468,0 tis., 2025 676,1 tis.2021447,4 tis.2022496,9 tis.2023216,3 tis.2024468,0 tis.2025676,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,0 mil., 2022 11,9 mil., 2023 12,5 mil., 2024 14,9 mil., 2025 24,5 mil.202113,0 mil.202211,9 mil.202312,5 mil.202414,9 mil.202524,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,5 mil. € 676,1 tis. €
2024 14,9 mil. € 468,0 tis. €
2023 12,5 mil. € 216,3 tis. €
2022 11,9 mil. € 496,9 tis. €
2021 13,0 mil. € 447,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok17,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok61,8 tis. €
  • Zásoby4,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,0 mil. €
  • Finančné účty102,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie194 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie676,1 tis. €
  • Rezervy4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,7 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FarmInvest Trade s. r. o. v konkurze?

FarmInvest Trade s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FarmInvest Trade s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FarmInvest Trade s. r. o. tržby 24,5 mil. €.

Je firma FarmInvest Trade s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FarmInvest Trade s. r. o. dosiahla zisk 676,1 tis. €.

Je FarmInvest Trade s. r. o. platiteľom DPH?

FarmInvest Trade s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FarmInvest Trade s. r. o. sídli?

FarmInvest Trade s. r. o. má sídlo na adrese Hrobákova 7, Bratislava, 851 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026