BLUE LINE MOVIES, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50192248
DIČ: 2120212798
IČ DPH: SK2120212798
Kresánkova 7C, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kresánkova 7C, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 5. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 5. 2016
Spisová značka: Sro/109584/B
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Šufliarsky od 5. 3. 2016
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Kovaľ od 5. 3. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BLUE LINE MOVIES, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 27,7 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 254,5 tis. €.

254,5 tis. €
Tržby
27,7 tis. €
Zisk
260,3 tis. €
Celkové výnosy
279,1 tis. €
Aktíva
133,4 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
28,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,5 tis., 2022 7,0 tis., 2023 25,5 tis., 2024 21,4 tis., 2025 27,7 tis.202116,5 tis.20227,0 tis.202325,5 tis.202421,4 tis.202527,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 214,7 tis., 2022 161,7 tis., 2023 246,1 tis., 2024 275,8 tis., 2025 254,5 tis.2021214,7 tis.2022161,7 tis.2023246,1 tis.2024275,8 tis.2025254,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 254,5 tis. € 27,7 tis. €
2024 275,8 tis. € 21,4 tis. €
2023 246,1 tis. € 25,5 tis. €
2022 161,7 tis. € 7,0 tis. €
2021 214,7 tis. € 16,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok154,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky102,1 tis. €
  • Finančné účty22,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku604 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov100,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie27,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky121,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BLUE LINE MOVIES, s.r.o. v konkurze?

BLUE LINE MOVIES, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BLUE LINE MOVIES, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BLUE LINE MOVIES, s.r.o. tržby 254,5 tis. €.

Je firma BLUE LINE MOVIES, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BLUE LINE MOVIES, s.r.o. dosiahla zisk 27,7 tis. €.

Je BLUE LINE MOVIES, s.r.o. platiteľom DPH?

BLUE LINE MOVIES, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BLUE LINE MOVIES, s.r.o. sídli?

BLUE LINE MOVIES, s.r.o. má sídlo na adrese Kresánkova 7C, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026