F&V Slovakia Services, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50192175
DIČ: 2120233918
IČ DPH: SK2120233918
Tallerova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tallerova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 8. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2016
Spisová značka: Sro/109632/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnost (veľkoobc… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zuzana Pucherová od 8. 3. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť F&V Slovakia Services, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 22 % na 7,6 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 251,6 tis. €.

251,6 tis. €
Tržby
7,6 tis. €
Zisk
251,6 tis. €
Celkové výnosy
107,5 tis. €
Aktíva
34,3 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
9,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −455, 2022 5,3 tis., 2023 8,8 tis., 2024 9,7 tis., 2025 7,6 tis.2021−45520225,3 tis.20238,8 tis.20249,7 tis.20257,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 182,1 tis., 2022 244,8 tis., 2023 240,6 tis., 2024 231,9 tis., 2025 251,6 tis.2021182,1 tis.2022244,8 tis.2023240,6 tis.2024231,9 tis.2025251,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 251,6 tis. € 7,6 tis. €
2024 231,9 tis. € 9,7 tis. €
2023 240,6 tis. € 8,8 tis. €
2022 244,8 tis. € 5,3 tis. €
2021 182,1 tis. € -455 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok63,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,2 tis. €
  • Finančné účty24,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov21,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky60,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma F&V Slovakia Services, s. r. o. v konkurze?

F&V Slovakia Services, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma F&V Slovakia Services, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala F&V Slovakia Services, s. r. o. tržby 251,6 tis. €.

Je firma F&V Slovakia Services, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 F&V Slovakia Services, s. r. o. dosiahla zisk 7,6 tis. €.

Je F&V Slovakia Services, s. r. o. platiteľom DPH?

F&V Slovakia Services, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma F&V Slovakia Services, s. r. o. sídli?

F&V Slovakia Services, s. r. o. má sídlo na adrese Tallerova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026