HBO Medical, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50192141
DIČ: 2120209916
Hraničná 18, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hraničná 18, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.04
Dátum vzniku: 26. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/109316/B
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu; Informatívne testovanie, meranie, analýzy, kontroly; Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Martanovič od 19. 8. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HBO Medical, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,0 tis. € a tržby jej narástli o 75 % na 207,9 tis. €.

207,9 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Strata
208,5 tis. €
Celkové výnosy
36,9 tis. €
Aktíva
14,5 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
74,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,0 tis., 2022 1,3 tis., 2023 1,5 tis., 2024 3,9 tis., 2025 −4,0 tis.202114,0 tis.20221,3 tis.20231,5 tis.20243,9 tis.2025−4,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 175,8 tis., 2022 123,2 tis., 2023 95,5 tis., 2024 118,8 tis., 2025 207,9 tis.2021175,8 tis.2022123,2 tis.202395,5 tis.2024118,8 tis.2025207,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 176,3 tis., 2022 123,2 tis., 2023 95,5 tis., 2024 118,8 tis., 2025 208,5 tis.2021176,3 tis.2022123,2 tis.202395,5 tis.2024118,8 tis.2025208,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,2 tis., 2022 402, 2023 1,1 tis., 2024 1,2 tis., 2025 96020214,2 tis.202240220231,1 tis.20241,2 tis.2025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 207,9 tis. € -4,0 tis. €
2024 118,8 tis. € 3,9 tis. €
2023 95,5 tis. € 1,5 tis. €
2022 123,2 tis. € 1,3 tis. €
2021 175,8 tis. € 14,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby6,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,8 tis. €
  • Finančné účty24,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie133 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov12,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-4,0 tis. €
  • Rezervy2,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky683 €
  • Krátkodobé záväzky19,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HBO Medical, s.r.o. v konkurze?

HBO Medical, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HBO Medical, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HBO Medical, s.r.o. tržby 207,9 tis. €.

Je firma HBO Medical, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HBO Medical, s.r.o. vykázala stratu 4,0 tis. €.

Kde firma HBO Medical, s.r.o. sídli?

HBO Medical, s.r.o. má sídlo na adrese Hraničná 18, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026