STAVBY SLOVAKIA GROUP s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50186035
DIČ: 2120210939
IČ DPH: SK2120210939
Bratislavská 4, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bratislavská 4, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 19. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2020
Spisová značka: Sro/48754/N
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Nagyová od 8. 10. 2020
    konateľspoločník
  • Richard Nagy od 28. 12. 2019
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVBY SLOVAKIA GROUP s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 71 % na 25,4 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 806,9 tis. €.

806,9 tis. €
Tržby
25,4 tis. €
Zisk
807,3 tis. €
Celkové výnosy
259,0 tis. €
Aktíva
68,9 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
13,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,4 tis., 2022 9,6 tis., 2023 4,8 tis., 2024 14,8 tis., 2025 25,4 tis.20214,4 tis.20229,6 tis.20234,8 tis.202414,8 tis.202525,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 349,9 tis., 2022 494,4 tis., 2023 364,7 tis., 2024 708,8 tis., 2025 806,9 tis.2021349,9 tis.2022494,4 tis.2023364,7 tis.2024708,8 tis.2025806,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 806,9 tis. € 25,4 tis. €
2024 708,8 tis. € 14,8 tis. €
2023 364,7 tis. € 4,8 tis. €
2022 494,4 tis. € 9,6 tis. €
2021 349,9 tis. € 4,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie68,9 tis. €
  • Záväzky190,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVBY SLOVAKIA GROUP s. r. o. v konkurze?

STAVBY SLOVAKIA GROUP s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVBY SLOVAKIA GROUP s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVBY SLOVAKIA GROUP s. r. o. tržby 806,9 tis. €.

Je firma STAVBY SLOVAKIA GROUP s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVBY SLOVAKIA GROUP s. r. o. dosiahla zisk 25,4 tis. €.

Je STAVBY SLOVAKIA GROUP s. r. o. platiteľom DPH?

STAVBY SLOVAKIA GROUP s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVBY SLOVAKIA GROUP s. r. o. sídli?

STAVBY SLOVAKIA GROUP s. r. o. má sídlo na adrese Bratislavská 4, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026