M-JA, s. r. o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 50184491
DIČ: 2120202480
Sadová 726/17, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sadová 726/17, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 19. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/32505/P
Predmet podnikania (výber): administratívne služby; prenájom hnuteľných vecí; činnosť dopravného pilota letúňov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Mária Jančíková od 19. 2. 2016
    konateľlikvidátorspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M-JA, s. r. o. v likvidácii v roku 2025 znížila zisk o 75 % na 23,7 tis. € a tržby jej klesli o 57 % na 80,3 tis. €.

80,3 tis. €
Tržby
23,7 tis. €
Zisk
31,0 tis. €
Aktíva
29,2 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 57,8 tis., 2022 58,6 tis., 2023 80,0 tis., 2024 95,1 tis., 2025 23,7 tis.202157,8 tis.202258,6 tis.202380,0 tis.202495,1 tis.202523,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 131,8 tis., 2022 139,5 tis., 2023 158,6 tis., 2024 184,6 tis., 2025 80,3 tis.2021131,8 tis.2022139,5 tis.2023158,6 tis.2024184,6 tis.202580,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 80,3 tis. € 23,7 tis. €
2024 184,6 tis. € 95,1 tis. €
2023 158,6 tis. € 80,0 tis. €
2022 139,5 tis. € 58,6 tis. €
2021 131,8 tis. € 57,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,2 tis. €
  • Záväzky1,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M-JA, s. r. o. v likvidácii v konkurze?

M-JA, s. r. o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M-JA, s. r. o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M-JA, s. r. o. v likvidácii tržby 80,3 tis. €.

Je firma M-JA, s. r. o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M-JA, s. r. o. v likvidácii dosiahla zisk 23,7 tis. €.

Kde firma M-JA, s. r. o. v likvidácii sídli?

M-JA, s. r. o. v likvidácii má sídlo na adrese Sadová 726/17, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026