Goral group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50181505
DIČ: 2120199862
IČ DPH: SK2120199862
Ulica Spodná Mrzačka 800/54, Zákamenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Spodná Mrzačka 800/54, Zákamenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 13. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 3. 2020
Spisová značka: Sro/65061/L
Predmet podnikania (výber): Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Slavomír Večerek od 13. 2. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Goral group s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 192 % na 7,1 tis. € a tržby jej narástli o 81 % na 264,2 tis. €.

264,2 tis. €
Tržby
7,1 tis. €
Zisk
264,2 tis. €
Celkové výnosy
166,2 tis. €
Aktíva
17,5 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
16,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 960, 2023 1,4 tis., 2024 2,4 tis., 2025 7,1 tis.20211,1 tis.202296020231,4 tis.20242,4 tis.20257,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 164,3 tis., 2022 217,2 tis., 2023 95,0 tis., 2024 146,3 tis., 2025 264,2 tis.2021164,3 tis.2022217,2 tis.202395,0 tis.2024146,3 tis.2025264,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 264,2 tis. € 7,1 tis. €
2024 146,3 tis. € 2,4 tis. €
2023 95,0 tis. € 1,4 tis. €
2022 217,2 tis. € 960 €
2021 164,3 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok45,4 tis. €
  • Zásoby70,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,4 tis. €
  • Finančné účty49,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky131,3 tis. €
  • Bankové úvery17,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Goral group s.r.o. v konkurze?

Goral group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Goral group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Goral group s.r.o. tržby 264,2 tis. €.

Je firma Goral group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Goral group s.r.o. dosiahla zisk 7,1 tis. €.

Je Goral group s.r.o. platiteľom DPH?

Goral group s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Goral group s.r.o. sídli?

Goral group s.r.o. má sídlo na adrese Ulica Spodná Mrzačka 800/54, Zákamenné, 029 56.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026