MOVING MEDICAL MEDIA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50179071
DIČ: 2120277225
IČ DPH: SK2120277225
Lopenícka 24, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lopenícka 24, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 1. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2017
Spisová značka: Sro/109397/B
Predmet podnikania (výber): počítačové služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Marian Zelina od 1. 3. 2016
    konateľspoločník
  • Tibor Danilla od 1. 3. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť MOVING MEDICAL MEDIA s. r. o. v roku 2024 sa prepadla zo zisku do straty 4,5 tis. € a tržby jej klesli o 49 % na 90,6 tis. €.

90,6 tis. €
Tržby
4,5 tis. €
Strata
103,3 tis. €
Celkové výnosy
199,3 tis. €
Aktíva
97,9 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
30,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 392, 2021 149, 2022 −981, 2023 2,3 tis., 2024 −4,5 tis.202039220211492022−98120232,3 tis.2024−4,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 136,6 tis., 2021 298,2 tis., 2022 236,2 tis., 2023 178,4 tis., 2024 90,6 tis.2020136,6 tis.2021298,2 tis.2022236,2 tis.2023178,4 tis.202490,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2020 137,0 tis., 2021 319,3 tis., 2022 241,5 tis., 2023 182,1 tis., 2024 103,3 tis.2020137,0 tis.2021319,3 tis.2022241,5 tis.2023182,1 tis.2024103,3 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2020 983, 2021 767, 2022 1,3 tis., 2023 2,3 tis., 2024 9602020983202176720221,3 tis.20232,3 tis.2024960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 90,6 tis. € -4,5 tis. €
2023 178,4 tis. € 2,3 tis. €
2022 236,2 tis. € -981 €
2021 298,2 tis. € 149 €
2020 136,6 tis. € 392 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky170,8 tis. €
  • Finančné účty25,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov96,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-4,5 tis. €
  • Rezervy7,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky54,3 tis. €
  • Bankové úvery39,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MOVING MEDICAL MEDIA s. r. o. v konkurze?

MOVING MEDICAL MEDIA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MOVING MEDICAL MEDIA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala MOVING MEDICAL MEDIA s. r. o. tržby 90,6 tis. €.

Je firma MOVING MEDICAL MEDIA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 MOVING MEDICAL MEDIA s. r. o. vykázala stratu 4,5 tis. €.

Je MOVING MEDICAL MEDIA s. r. o. platiteľom DPH?

MOVING MEDICAL MEDIA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MOVING MEDICAL MEDIA s. r. o. sídli?

MOVING MEDICAL MEDIA s. r. o. má sídlo na adrese Lopenícka 24, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026