Pohrebná služba NYX, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50173049
DIČ: 2120211808
IČ DPH: SK2120211808
Lipnická 305/69, Dunajská Lužná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lipnická 305/69, Dunajská Lužná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 25. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2017
Spisová značka: Sro/109297/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Jurczazak od 14. 8. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pohrebná služba NYX, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 42 % na 22,5 tis. € a tržby jej narástli o 57 % na 412,5 tis. €.

412,5 tis. €
Tržby
22,5 tis. €
Zisk
413,1 tis. €
Celkové výnosy
128,2 tis. €
Aktíva
76,3 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
10,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 886, 2023 10,2 tis., 2024 15,9 tis., 2025 22,5 tis.20211,2 tis.2022886202310,2 tis.202415,9 tis.202522,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 79,6 tis., 2022 57,1 tis., 2023 99,3 tis., 2024 262,2 tis., 2025 412,5 tis.202179,6 tis.202257,1 tis.202399,3 tis.2024262,2 tis.2025412,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 412,5 tis. € 22,5 tis. €
2024 262,2 tis. € 15,9 tis. €
2023 99,3 tis. € 10,2 tis. €
2022 57,1 tis. € 886 €
2021 79,6 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok42,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,3 tis. €
  • Finančné účty49,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov48,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky19,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky32,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pohrebná služba NYX, s. r. o. v konkurze?

Pohrebná služba NYX, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pohrebná služba NYX, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pohrebná služba NYX, s. r. o. tržby 412,5 tis. €.

Je firma Pohrebná služba NYX, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pohrebná služba NYX, s. r. o. dosiahla zisk 22,5 tis. €.

Je Pohrebná služba NYX, s. r. o. platiteľom DPH?

Pohrebná služba NYX, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pohrebná služba NYX, s. r. o. sídli?

Pohrebná služba NYX, s. r. o. má sídlo na adrese Lipnická 305/69, Dunajská Lužná, 900 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026