Rehan Fyzio s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50172484
DIČ: 2120206814
IČ DPH: SK2120206814
SNP 763, Nová Dubnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 763, Nová Dubnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 26. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2023
Spisová značka: Sro/32704/R
Predmet podnikania (výber): Prieskum trhu a verejnej mienky; Fotografické služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Natália Šedíková od 26. 2. 2016
    konateľspoločník
  • Mgr. Valentína Cisárová od 1. 10. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rehan Fyzio s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 978 % na 1,3 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 47,9 tis. €.

47,9 tis. €
Tržby
1,3 tis. €
Zisk
47,9 tis. €
Celkové výnosy
19,8 tis. €
Aktíva
12,9 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
43,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −109, 2022 −18,1 tis., 2023 511, 2024 124, 2025 1,3 tis.2021−1092022−18,1 tis.2023511202412420251,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,4 tis., 2022 40,8 tis., 2023 59,3 tis., 2024 57,3 tis., 2025 47,9 tis.202129,4 tis.202240,8 tis.202359,3 tis.202457,3 tis.202547,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 29,4 tis., 2022 40,9 tis., 2023 59,3 tis., 2024 57,5 tis., 2025 47,9 tis.202129,4 tis.202240,9 tis.202359,3 tis.202457,5 tis.202547,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 111, 2022 0, 2023 203, 2024 960, 2025 340202111120220202320320249602025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,9 tis. € 1,3 tis. €
2024 57,3 tis. € 124 €
2023 59,3 tis. € 511 €
2022 40,8 tis. € -18,1 tis. €
2021 29,4 tis. € -109 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 tis. €
  • Zásoby2,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky642 €
  • Finančné účty15,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy36,3 tis. €
  • Fondy zo zisku148 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-29,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky127 €
  • Krátkodobé záväzky6,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rehan Fyzio s.r.o. v konkurze?

Rehan Fyzio s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rehan Fyzio s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rehan Fyzio s.r.o. tržby 47,9 tis. €.

Je firma Rehan Fyzio s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rehan Fyzio s.r.o. dosiahla zisk 1,3 tis. €.

Je Rehan Fyzio s.r.o. platiteľom DPH?

Rehan Fyzio s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rehan Fyzio s.r.o. sídli?

Rehan Fyzio s.r.o. má sídlo na adrese SNP 763, Nová Dubnica, 018 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026