Betreuungs s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50168720
DIČ: 2120253256
IČ DPH: SK2120253256
Študentská 10, Košice-Sever

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Študentská 10, Košice-Sever Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 9. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/38734/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Kmeť od 19. 6. 2020
    konateľspoločník
  • Marta Kökényová od 26. 10. 2018
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2022

Spoločnosť Betreuungs s.r.o. v roku 2022 zvýšila zisk o 253 % na 4,6 tis. € a tržby jej ostali na 452,8 tis. €.

452,8 tis. €
Tržby
4,6 tis. €
Zisk
295,2 tis. €
Aktíva
50,8 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 7,8 tis., 2019 11,4 tis., 2020 3,9 tis., 2021 1,3 tis., 2022 4,6 tis.20187,8 tis.201911,4 tis.20203,9 tis.20211,3 tis.20224,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 35,6 tis., 2019 34,3 tis., 2020 442,1 tis., 2021 451,4 tis., 2022 452,8 tis.201835,6 tis.201934,3 tis.2020442,1 tis.2021451,4 tis.2022452,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2022 452,8 tis. € 4,6 tis. €
2021 451,4 tis. € 1,3 tis. €
2020 442,1 tis. € 3,9 tis. €
2019 34,3 tis. € 11,4 tis. €
2018 35,6 tis. € 7,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2022

Pasíva

  • Vlastné imanie50,8 tis. €
  • Záväzky244,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Betreuungs s.r.o. v konkurze?

Betreuungs s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Betreuungs s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 mala Betreuungs s.r.o. tržby 452,8 tis. €.

Je firma Betreuungs s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 Betreuungs s.r.o. dosiahla zisk 4,6 tis. €.

Je Betreuungs s.r.o. platiteľom DPH?

Betreuungs s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Betreuungs s.r.o. sídli?

Betreuungs s.r.o. má sídlo na adrese Študentská 10, Košice-Sever, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026