STEIGERWALD TRUCK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50166158
DIČ: 2120217352
IČ DPH: SK2120217352
Vadaš 439, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vadaš 439, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 12. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 5. 2021
Spisová značka: Sro/40176/N
Predmet podnikania (výber): Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Prenájom hnuteľných vecí; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • László Steigervald od 21. 11. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STEIGERWALD TRUCK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 3 % na 31,5 tis. € a tržby jej klesli o 40 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
31,5 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
876,8 tis. €
Aktíva
302,4 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
7,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,0 tis., 2022 228,7 tis., 2023 75,7 tis., 2024 32,4 tis., 2025 31,5 tis.202110,0 tis.2022228,7 tis.202375,7 tis.202432,4 tis.202531,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 123,5 tis., 2022 2,2 mil., 2023 1,5 mil., 2024 2,8 mil., 2025 1,7 mil.2021123,5 tis.20222,2 mil.20231,5 mil.20242,8 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 31,5 tis. €
2024 2,8 mil. € 32,4 tis. €
2023 1,5 mil. € 75,7 tis. €
2022 2,2 mil. € 228,7 tis. €
2021 123,5 tis. € 10,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok116,3 tis. €
  • Zásoby69,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky249,7 tis. €
  • Finančné účty441,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov260,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie31,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky223,4 tis. €
  • Bankové úvery352,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STEIGERWALD TRUCK s. r. o. v konkurze?

STEIGERWALD TRUCK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STEIGERWALD TRUCK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STEIGERWALD TRUCK s. r. o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma STEIGERWALD TRUCK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STEIGERWALD TRUCK s. r. o. dosiahla zisk 31,5 tis. €.

Je STEIGERWALD TRUCK s. r. o. platiteľom DPH?

STEIGERWALD TRUCK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STEIGERWALD TRUCK s. r. o. sídli?

STEIGERWALD TRUCK s. r. o. má sídlo na adrese Vadaš 439, Komárno, 945 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026