PM - mont Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50159933
DIČ: 2120200786
IČ DPH: SK2120200786
Liptovská Osada 408, Liptovská Osada

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Liptovská Osada 408, Liptovská Osada Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 10. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2018
Spisová značka: Sro/65009/L
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PM - mont Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 247 % na 257,9 tis. € a tržby jej narástli o 38 % na 2,6 mil. €.

2,6 mil. €
Tržby
257,9 tis. €
Zisk
2,7 mil. €
Celkové výnosy
526,2 tis. €
Aktíva
376,2 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
21,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −55,4 tis., 2022 28,5 tis., 2023 56,6 tis., 2024 74,2 tis., 2025 257,9 tis.2021−55,4 tis.202228,5 tis.202356,6 tis.202474,2 tis.2025257,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 843,5 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,6 mil.2021843,5 tis.20221,1 mil.20231,4 mil.20241,9 mil.20252,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,6 mil. € 257,9 tis. €
2024 1,9 mil. € 74,2 tis. €
2023 1,4 mil. € 56,6 tis. €
2022 1,1 mil. € 28,5 tis. €
2021 843,5 tis. € -55,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky250,3 tis. €
  • Finančné účty262,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy38,6 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov74,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie257,9 tis. €
  • Rezervy8,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky183 €
  • Krátkodobé záväzky141,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PM - mont Slovakia s. r. o. v konkurze?

PM - mont Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PM - mont Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PM - mont Slovakia s. r. o. tržby 2,6 mil. €.

Je firma PM - mont Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PM - mont Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 257,9 tis. €.

Je PM - mont Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

PM - mont Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PM - mont Slovakia s. r. o. sídli?

PM - mont Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Liptovská Osada 408, Liptovská Osada, 034 73.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026