Z&F Investment s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50158228
DIČ: 2120204273
IČ DPH: SK2120204273
Niklová 11, Košice - mestská časť Barca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Niklová 11, Košice - mestská časť Barca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 16. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 3. 2016
Spisová značka: Sro/38565/V
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy, nehnuteľností (realitná činnosť); Administratívne služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. František Oláh od 28. 4. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Z&F Investment s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 4,1 tis. € a tržby jej narástli o 93 % na 241,1 tis. €.

241,1 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
241,1 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
10,1 tis. €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť
3,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,8 tis., 2022 −334, 2023 6,3 tis., 2024 5,4 tis., 2025 4,1 tis.2021−2,8 tis.2022−33420236,3 tis.20245,4 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,5 tis., 2022 0, 2023 738,1 tis., 2024 125,3 tis., 2025 241,1 tis.202120,5 tis.202202023738,1 tis.2024125,3 tis.2025241,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 0, 2025 241,1 tis.2021–202202023–2024–2025241,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 0, 2025 1,2 tis.2021–202202023–2024–20251,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 241,1 tis. € 4,1 tis. €
2024 125,3 tis. € 5,4 tis. €
2023 738,1 tis. € 6,3 tis. €
2022 0 € -334 €
2021 20,5 tis. € -2,8 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok185,6 tis. €
  • Zásoby35,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky953,3 tis. €
  • Finančné účty2,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie10,1 tis. €
  • Záväzky1,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Z&F Investment s.r.o. v konkurze?

Z&F Investment s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Z&F Investment s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Z&F Investment s.r.o. tržby 241,1 tis. €.

Je firma Z&F Investment s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Z&F Investment s.r.o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Je Z&F Investment s.r.o. platiteľom DPH?

Z&F Investment s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Z&F Investment s.r.o. sídli?

Z&F Investment s.r.o. má sídlo na adrese Niklová 11, Košice - mestská časť Barca, 040 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026