KRAL shoes hand made s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50156233
DIČ: 2120217220
IČ DPH: SK2120217220
Konventná 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Konventná 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 20. 2. 2016
Základné imanie: 11,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 4. 2016
Spisová značka: Sro/109166/B
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Král od 29. 4. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KRAL shoes hand made s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 9,6 tis. € a tržby jej klesli o 42 % na 44,0 tis. €.

44,0 tis. €
Tržby
9,6 tis. €
Zisk
52,5 tis. €
Aktíva
42,1 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −724, 2022 −4,5 tis., 2023 7,0 tis., 2024 621, 2025 9,6 tis.2021−7242022−4,5 tis.20237,0 tis.202462120259,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 23,1 tis., 2022 59,1 tis., 2023 79,7 tis., 2024 76,2 tis., 2025 44,0 tis.202123,1 tis.202259,1 tis.202379,7 tis.202476,2 tis.202544,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,0 tis. € 9,6 tis. €
2024 76,2 tis. € 621 €
2023 79,7 tis. € 7,0 tis. €
2022 59,1 tis. € -4,5 tis. €
2021 23,1 tis. € -724 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie42,1 tis. €
  • Záväzky10,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KRAL shoes hand made s.r.o. v konkurze?

KRAL shoes hand made s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KRAL shoes hand made s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KRAL shoes hand made s.r.o. tržby 44,0 tis. €.

Je firma KRAL shoes hand made s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KRAL shoes hand made s.r.o. dosiahla zisk 9,6 tis. €.

Je KRAL shoes hand made s.r.o. platiteľom DPH?

KRAL shoes hand made s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KRAL shoes hand made s.r.o. sídli?

KRAL shoes hand made s.r.o. má sídlo na adrese Konventná 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026