KOVO 2 s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50155750
DIČ: 2120308795
IČ DPH: SK2120308795
Kopčianska 35, Holíč

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 35, Holíč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 11. 2. 2016
Základné imanie: 2,5 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 7. 2016
Spisová značka: Sro/37070/T
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Prenájom hnuteľných vecí; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alena Kotvan od 11. 2. 2016
    člen štatutárneho orgánu

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOVO 2 s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 267,5 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 628,8 tis. €.

628,8 tis. €
Tržby
267,5 tis. €
Zisk
633,8 tis. €
Celkové výnosy
3,6 mil. €
Aktíva
3,6 mil. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť
88,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 254,3 tis., 2022 213,8 tis., 2023 289,8 tis., 2024 316,3 tis., 2025 267,5 tis.2021254,3 tis.2022213,8 tis.2023289,8 tis.2024316,3 tis.2025267,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 476,5 tis., 2022 499,6 tis., 2023 625,2 tis., 2024 634,1 tis., 2025 628,8 tis.2021476,5 tis.2022499,6 tis.2023625,2 tis.2024634,1 tis.2025628,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 628,8 tis. € 267,5 tis. €
2024 634,1 tis. € 316,3 tis. €
2023 625,2 tis. € 289,8 tis. €
2022 499,6 tis. € 213,8 tis. €
2021 476,5 tis. € 254,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,4 mil. €
  • Zásoby5,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky57,3 tis. €
  • Finančné účty206,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie2,5 mil. €
  • Fondy zo zisku71,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov748,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie267,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky16,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOVO 2 s.r.o. v konkurze?

KOVO 2 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOVO 2 s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOVO 2 s.r.o. tržby 628,8 tis. €.

Je firma KOVO 2 s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOVO 2 s.r.o. dosiahla zisk 267,5 tis. €.

Je KOVO 2 s.r.o. platiteľom DPH?

KOVO 2 s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOVO 2 s.r.o. sídli?

KOVO 2 s.r.o. má sídlo na adrese Kopčianska 35, Holíč, 908 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026