Ľubomír Košo, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50154648
DIČ: 2120207793
IČ DPH: SK2120207793
Svätý Kríž 196, Svätý Kríž

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätý Kríž 196, Svätý Kríž Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 30. 1. 2016
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2016
Spisová značka: Sro/64943/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubomír Košo od 30. 1. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ľubomír Košo, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 3 % na 11,5 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 238,0 tis. €.

238,0 tis. €
Tržby
11,5 tis. €
Zisk
239,6 tis. €
Celkové výnosy
364,1 tis. €
Aktíva
92,3 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
31,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,9 tis., 2022 12,4 tis., 2023 17,9 tis., 2024 11,9 tis., 2025 11,5 tis.20217,9 tis.202212,4 tis.202317,9 tis.202411,9 tis.202511,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 182,4 tis., 2022 189,7 tis., 2023 190,2 tis., 2024 196,9 tis., 2025 238,0 tis.2021182,4 tis.2022189,7 tis.2023190,2 tis.2024196,9 tis.2025238,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 238,0 tis. € 11,5 tis. €
2024 196,9 tis. € 11,9 tis. €
2023 190,2 tis. € 17,9 tis. €
2022 189,7 tis. € 12,4 tis. €
2021 182,4 tis. € 7,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok148,1 tis. €
  • Zásoby232 €
  • Krátkodobé pohľadávky67,6 tis. €
  • Finančné účty148,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov75,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-69,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky309,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ľubomír Košo, s.r.o. v konkurze?

Ľubomír Košo, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ľubomír Košo, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ľubomír Košo, s.r.o. tržby 238,0 tis. €.

Je firma Ľubomír Košo, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ľubomír Košo, s.r.o. dosiahla zisk 11,5 tis. €.

Je Ľubomír Košo, s.r.o. platiteľom DPH?

Ľubomír Košo, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ľubomír Košo, s.r.o. sídli?

Ľubomír Košo, s.r.o. má sídlo na adrese Svätý Kríž 196, Svätý Kríž, 032 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026