GALGAN MUSIC s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50152033
DIČ: 2120206253
IČ DPH: SK2120206253
Drieňová 76/19, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Drieňová 76/19, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 18. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2016
Spisová značka: Sro/109119/B
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Vydavateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Jaroš od 18. 2. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GALGAN MUSIC s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 283 % na 51,5 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 654,3 tis. €.

654,3 tis. €
Tržby
51,5 tis. €
Zisk
651,0 tis. €
Celkové výnosy
338,2 tis. €
Aktíva
226,3 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
14,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −24,1 tis., 2022 14,0 tis., 2023 3,7 tis., 2024 13,4 tis., 2025 51,5 tis.2021−24,1 tis.202214,0 tis.20233,7 tis.202413,4 tis.202551,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 315,5 tis., 2022 525,6 tis., 2023 493,1 tis., 2024 567,0 tis., 2025 654,3 tis.2021315,5 tis.2022525,6 tis.2023493,1 tis.2024567,0 tis.2025654,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 654,3 tis. € 51,5 tis. €
2024 567,0 tis. € 13,4 tis. €
2023 493,1 tis. € 3,7 tis. €
2022 525,6 tis. € 14,0 tis. €
2021 315,5 tis. € -24,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok27,9 tis. €
  • Zásoby30,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,1 tis. €
  • Finančné účty217,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie42,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov169,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky159 €
  • Krátkodobé záväzky111,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GALGAN MUSIC s. r. o. v konkurze?

GALGAN MUSIC s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GALGAN MUSIC s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GALGAN MUSIC s. r. o. tržby 654,3 tis. €.

Je firma GALGAN MUSIC s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GALGAN MUSIC s. r. o. dosiahla zisk 51,5 tis. €.

Je GALGAN MUSIC s. r. o. platiteľom DPH?

GALGAN MUSIC s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GALGAN MUSIC s. r. o. sídli?

GALGAN MUSIC s. r. o. má sídlo na adrese Drieňová 76/19, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026