INVEST 13 - STORIA Žiar nad Hronom a. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50148915
DIČ: 2120190127
IČ DPH: SK2120190127
Karloveská 34, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Karloveská 34, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 29. 1. 2016
Základné imanie: 157,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 3. 2016
Spisová značka: Sa/6384/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Realitný o.p.f.- 365.invest, správ. spol., a. s. od 31. 8. 2021
    spoločník
  • Bc. Radko Kašiar od 16. 6. 2023
    člen predstavenstva
  • Ing. Juraj Bielik od 15. 10. 2021
    člen predstavenstva
  • Ing. Gabriel Balog od 22. 4. 2026
    člen dozornej rady
  • Ing. Jozef Šimovčík od 16. 6. 2023
    člen dozornej rady
  • Mgr. Ivana Kubisová od 9. 5. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INVEST 13 - STORIA Žiar nad Hronom a. s. v roku 2025 zvýšila zisk o 346 % na 51,4 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 518,0 tis. €.

518,0 tis. €
Tržby
51,4 tis. €
Zisk
527,9 tis. €
Celkové výnosy
3,3 mil. €
Aktíva
774,5 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
72,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −40,2 tis., 2022 24,7 tis., 2023 5,1 tis., 2024 11,5 tis., 2025 51,4 tis.2021−40,2 tis.202224,7 tis.20235,1 tis.202411,5 tis.202551,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 385,1 tis., 2022 445,7 tis., 2023 480,8 tis., 2024 499,7 tis., 2025 518,0 tis.2021385,1 tis.2022445,7 tis.2023480,8 tis.2024499,7 tis.2025518,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 518,0 tis. € 51,4 tis. €
2024 499,7 tis. € 11,5 tis. €
2023 480,8 tis. € 5,1 tis. €
2022 445,7 tis. € 24,7 tis. €
2021 385,1 tis. € -40,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,1 tis. €
  • Finančné účty535,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie600 €

Pasíva

  • Základné imanie157,0 tis. €
  • Kapitálové fondy320,0 tis. €
  • Fondy zo zisku25,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov226,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,4 tis. €
  • Rezervy2,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky359,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky46,6 tis. €
  • Bankové úvery2,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INVEST 13 - STORIA Žiar nad Hronom a. s. v konkurze?

INVEST 13 - STORIA Žiar nad Hronom a. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INVEST 13 - STORIA Žiar nad Hronom a. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INVEST 13 - STORIA Žiar nad Hronom a. s. tržby 518,0 tis. €.

Je firma INVEST 13 - STORIA Žiar nad Hronom a. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INVEST 13 - STORIA Žiar nad Hronom a. s. dosiahla zisk 51,4 tis. €.

Je INVEST 13 - STORIA Žiar nad Hronom a. s. platiteľom DPH?

INVEST 13 - STORIA Žiar nad Hronom a. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INVEST 13 - STORIA Žiar nad Hronom a. s. sídli?

INVEST 13 - STORIA Žiar nad Hronom a. s. má sídlo na adrese Karloveská 34, Bratislava, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026