MoneyTax s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50144138
DIČ: 2120232807
IČ DPH: SK2120232807
Tomášikova 64A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 64A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 1. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/109377/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Vedenie účtovníctva; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ingrid Nagyová od 1. 3. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MoneyTax s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 157 % na 10,1 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 45,8 tis. €.

45,8 tis. €
Tržby
10,1 tis. €
Zisk
43,6 tis. €
Aktíva
42,1 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,6 tis., 2022 2,4 tis., 2023 3,7 tis., 2024 3,9 tis., 2025 10,1 tis.20212,6 tis.20222,4 tis.20233,7 tis.20243,9 tis.202510,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,8 tis., 2022 48,8 tis., 2023 47,0 tis., 2024 49,3 tis., 2025 45,8 tis.202146,8 tis.202248,8 tis.202347,0 tis.202449,3 tis.202545,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 45,8 tis. € 10,1 tis. €
2024 49,3 tis. € 3,9 tis. €
2023 47,0 tis. € 3,7 tis. €
2022 48,8 tis. € 2,4 tis. €
2021 46,8 tis. € 2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie42,1 tis. €
  • Záväzky1,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MoneyTax s. r. o. v konkurze?

MoneyTax s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MoneyTax s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MoneyTax s. r. o. tržby 45,8 tis. €.

Je firma MoneyTax s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MoneyTax s. r. o. dosiahla zisk 10,1 tis. €.

Je MoneyTax s. r. o. platiteľom DPH?

MoneyTax s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MoneyTax s. r. o. sídli?

MoneyTax s. r. o. má sídlo na adrese Tomášikova 64A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026