Veritas et Sanitas Plus s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50132822
DIČ: 2120185210
Pezinská 47, Vinosady

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pezinská 47, Vinosady Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 20. 1. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/108393/B
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Administratívne služby; Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Záruba od 20. 1. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Veritas et Sanitas Plus s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 2 % na 19,1 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 40,6 tis. €.

40,6 tis. €
Tržby
19,1 tis. €
Zisk
154,2 tis. €
Aktíva
149,5 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,9 tis., 2022 17,2 tis., 2023 20,3 tis., 2024 19,6 tis., 2025 19,1 tis.202113,9 tis.202217,2 tis.202320,3 tis.202419,6 tis.202519,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,2 tis., 2022 33,8 tis., 2023 40,9 tis., 2024 41,0 tis., 2025 40,6 tis.202134,2 tis.202233,8 tis.202340,9 tis.202441,0 tis.202540,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 40,6 tis. € 19,1 tis. €
2024 41,0 tis. € 19,6 tis. €
2023 40,9 tis. € 20,3 tis. €
2022 33,8 tis. € 17,2 tis. €
2021 34,2 tis. € 13,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie149,5 tis. €
  • Záväzky4,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Veritas et Sanitas Plus s. r. o. v konkurze?

Veritas et Sanitas Plus s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Veritas et Sanitas Plus s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Veritas et Sanitas Plus s. r. o. tržby 40,6 tis. €.

Je firma Veritas et Sanitas Plus s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Veritas et Sanitas Plus s. r. o. dosiahla zisk 19,1 tis. €.

Kde firma Veritas et Sanitas Plus s. r. o. sídli?

Veritas et Sanitas Plus s. r. o. má sídlo na adrese Pezinská 47, Vinosady, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026