ZI ZTI s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50131508
DIČ: 2120208343
IČ DPH: SK2120208343
Štvrť SNP 128/14, Trenčianske Teplice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štvrť SNP 128/14, Trenčianske Teplice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 4. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2016
Spisová značka: Sro/32551/R
Predmet podnikania (výber): Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb:stavebná časť; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Vyslúžil od 4. 2. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZI ZTI s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 141 % na 79,1 tis. € a tržby jej narástli o 132 % na 167,5 tis. €.

167,5 tis. €
Tržby
79,1 tis. €
Zisk
167,6 tis. €
Celkové výnosy
336,4 tis. €
Aktíva
290,3 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
71,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,4 tis., 2022 4,9 tis., 2023 19,7 tis., 2024 32,8 tis., 2025 79,1 tis.202137,4 tis.20224,9 tis.202319,7 tis.202432,8 tis.202579,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 88,8 tis., 2022 46,6 tis., 2023 61,6 tis., 2024 72,1 tis., 2025 167,5 tis.202188,8 tis.202246,6 tis.202361,6 tis.202472,1 tis.2025167,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 167,5 tis. € 79,1 tis. €
2024 72,1 tis. € 32,8 tis. €
2023 61,6 tis. € 19,7 tis. €
2022 46,6 tis. € 4,9 tis. €
2021 88,8 tis. € 37,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,8 tis. €
  • Zásoby46 €
  • Krátkodobé pohľadávky231,1 tis. €
  • Finančné účty102,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov205,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie79,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky403 €
  • Krátkodobé záväzky45,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZI ZTI s. r. o. v konkurze?

ZI ZTI s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZI ZTI s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZI ZTI s. r. o. tržby 167,5 tis. €.

Je firma ZI ZTI s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZI ZTI s. r. o. dosiahla zisk 79,1 tis. €.

Je ZI ZTI s. r. o. platiteľom DPH?

ZI ZTI s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZI ZTI s. r. o. sídli?

ZI ZTI s. r. o. má sídlo na adrese Štvrť SNP 128/14, Trenčianske Teplice, 914 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026