BRATISLAVA POLUS BUSINESS CENTRE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50128515
DIČ: 2120216450
IČ DPH: SK2120216450
Vajnorská 100/B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajnorská 100/B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 8. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 9. 2018
Spisová značka: Sro/109634/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Prenájom hnuteľných vecí; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lynsey Blair od 30. 3. 2020
    konateľ
  • IWG Group Holdings S.à r.l. od 28. 10. 2022
    spoločník
  • REGUS GROUP LIMITED od 28. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BRATISLAVA POLUS BUSINESS CENTRE s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 104,4 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 735,5 tis. €.

735,5 tis. €
Tržby
104,4 tis. €
Strata
735,5 tis. €
Celkové výnosy
387,2 tis. €
Aktíva
-334,0 tis. €
Vlastné imanie
186 %
Celková zadlženosť
−10,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,5 tis., 2022 71,6 tis., 2023 36,6 tis., 2024 68,8 tis., 2025 −104,4 tis.2021−2,5 tis.202271,6 tis.202336,6 tis.202468,8 tis.2025−104,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 547,0 tis., 2022 630,1 tis., 2023 831,9 tis., 2024 873,4 tis., 2025 735,5 tis.2021547,0 tis.2022630,1 tis.2023831,9 tis.2024873,4 tis.2025735,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 735,5 tis. € -104,4 tis. €
2024 873,4 tis. € 68,8 tis. €
2023 831,9 tis. € 36,6 tis. €
2022 630,1 tis. € 71,6 tis. €
2021 547,0 tis. € -2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok70,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky317,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-235,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-104,4 tis. €
  • Rezervy36,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky427,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky257,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BRATISLAVA POLUS BUSINESS CENTRE s.r.o. v konkurze?

BRATISLAVA POLUS BUSINESS CENTRE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BRATISLAVA POLUS BUSINESS CENTRE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BRATISLAVA POLUS BUSINESS CENTRE s.r.o. tržby 735,5 tis. €.

Je firma BRATISLAVA POLUS BUSINESS CENTRE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BRATISLAVA POLUS BUSINESS CENTRE s.r.o. vykázala stratu 104,4 tis. €.

Je BRATISLAVA POLUS BUSINESS CENTRE s.r.o. platiteľom DPH?

BRATISLAVA POLUS BUSINESS CENTRE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BRATISLAVA POLUS BUSINESS CENTRE s.r.o. sídli?

BRATISLAVA POLUS BUSINESS CENTRE s.r.o. má sídlo na adrese Vajnorská 100/B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026