H & T company s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50101021
DIČ: 2120172285
IČ DPH: SK2120172285
Cabajská 1677/10, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cabajská 1677/10, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 31. 12. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2016
Spisová značka: Sro/39930/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Milan Török od 31. 12. 2015
    konateľspoločník
  • PhDr. Janka Töröková od 31. 10. 2022
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť H & T company s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 333,8 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 7,8 mil. €.

7,8 mil. €
Tržby
333,8 tis. €
Zisk
7,8 mil. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
848,1 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
15,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 152,0 tis., 2022 154,2 tis., 2023 326,9 tis., 2024 334,2 tis., 2025 333,8 tis.2021152,0 tis.2022154,2 tis.2023326,9 tis.2024334,2 tis.2025333,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,1 mil., 2022 4,6 mil., 2023 6,2 mil., 2024 6,7 mil., 2025 7,8 mil.20213,1 mil.20224,6 mil.20236,2 mil.20246,7 mil.20257,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,8 mil. € 333,8 tis. €
2024 6,7 mil. € 334,2 tis. €
2023 6,2 mil. € 326,9 tis. €
2022 4,6 mil. € 154,2 tis. €
2021 3,1 mil. € 152,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok33,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok833,2 tis. €
  • Zásoby224,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky252,5 tis. €
  • Finančné účty184,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie822 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov504,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie333,8 tis. €
  • Rezervy7,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky41,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky339,3 tis. €
  • Bankové úvery297,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie-6,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma H & T company s.r.o. v konkurze?

H & T company s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma H & T company s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala H & T company s.r.o. tržby 7,8 mil. €.

Je firma H & T company s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 H & T company s.r.o. dosiahla zisk 333,8 tis. €.

Je H & T company s.r.o. platiteľom DPH?

H & T company s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma H & T company s.r.o. sídli?

H & T company s.r.o. má sídlo na adrese Cabajská 1677/10, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026