Stavebná Doprava SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50096125
DIČ: 2120169821
IČ DPH: SK2120169821
Fatranská 1326/124, Teplička nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fatranská 1326/124, Teplička nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 22. 12. 2015
Základné imanie: 24,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2016
Spisová značka: Sro/64738/L
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anton Obšivan od 22. 12. 2015
    konateľspoločník
  • Radoslav Obšivan od 22. 12. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Stavebná Doprava SK, s.r.o. v roku 2024 znížila zisk o 83 % na 757 € a tržby jej klesli o 59 % na 38,1 tis. €.

38,1 tis. €
Tržby
757 €
Zisk
55,6 tis. €
Aktíva
43,1 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 1,9 tis., 2021 2,1 tis., 2022 78, 2023 4,6 tis., 2024 75720201,9 tis.20212,1 tis.20227820234,6 tis.2024757
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 57,3 tis., 2021 58,4 tis., 2022 62,4 tis., 2023 92,3 tis., 2024 38,1 tis.202057,3 tis.202158,4 tis.202262,4 tis.202392,3 tis.202438,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 38,1 tis. € 757 €
2023 92,3 tis. € 4,6 tis. €
2022 62,4 tis. € 78 €
2021 58,4 tis. € 2,1 tis. €
2020 57,3 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie43,1 tis. €
  • Záväzky12,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stavebná Doprava SK, s.r.o. v konkurze?

Stavebná Doprava SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stavebná Doprava SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Stavebná Doprava SK, s.r.o. tržby 38,1 tis. €.

Je firma Stavebná Doprava SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Stavebná Doprava SK, s.r.o. dosiahla zisk 757 €.

Je Stavebná Doprava SK, s.r.o. platiteľom DPH?

Stavebná Doprava SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stavebná Doprava SK, s.r.o. sídli?

Stavebná Doprava SK, s.r.o. má sídlo na adrese Fatranská 1326/124, Teplička nad Váhom, 013 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026