KOVA TYӦ, spol s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50087070
DIČ: 2120171812
IČ DPH: SK2120171812
Pod Švabľovkou 26, Sabinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Švabľovkou 26, Sabinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 22. 12. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 1. 2016
Spisová značka: Sro/32240/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bibiana Chovanová od 22. 12. 2015
    konateľ
  • Mário Chovan od 26. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOVA TYӦ, spol s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 55 % na 3,6 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 64,5 tis. €.

64,5 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
66,6 tis. €
Celkové výnosy
323,2 tis. €
Aktíva
-3,3 tis. €
Vlastné imanie
101 %
Celková zadlženosť
51,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,9 tis., 2022 12,5 tis., 2023 6,7 tis., 2024 8,0 tis., 2025 3,6 tis.2021−4,9 tis.202212,5 tis.20236,7 tis.20248,0 tis.20253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 177,6 tis., 2022 31,1 tis., 2023 58,0 tis., 2024 59,6 tis., 2025 64,5 tis.2021177,6 tis.202231,1 tis.202358,0 tis.202459,6 tis.202564,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 64,5 tis. € 3,6 tis. €
2024 59,6 tis. € 8,0 tis. €
2023 58,0 tis. € 6,7 tis. €
2022 31,1 tis. € 12,5 tis. €
2021 177,6 tis. € -4,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok255,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,1 tis. €
  • Finančné účty64,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie598 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy242,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-254,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky16 €
  • Krátkodobé záväzky326,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOVA TYӦ, spol s r.o. v konkurze?

KOVA TYӦ, spol s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOVA TYӦ, spol s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOVA TYӦ, spol s r.o. tržby 64,5 tis. €.

Je firma KOVA TYӦ, spol s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOVA TYӦ, spol s r.o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Je KOVA TYӦ, spol s r.o. platiteľom DPH?

KOVA TYӦ, spol s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOVA TYӦ, spol s r.o. sídli?

KOVA TYӦ, spol s r.o. má sídlo na adrese Pod Švabľovkou 26, Sabinov, 083 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026