Huang Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50077074
DIČ: 2120176223
IČ DPH: SK2120176223
Klokočova 737/0, Hnúšťa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klokočova 737/0, Hnúšťa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 5. 1. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2019
Spisová značka: Sro/31179/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • He Huang od 3. 11. 2016
    konateľspoločník
  • Xiaowei Zhang od 26. 11. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Huang Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 209 € a tržby jej klesli o 9 % na 181,0 tis. €.

181,0 tis. €
Tržby
209 €
Strata
201,0 tis. €
Aktíva
12,5 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 837, 2023 8,4 tis., 2024 6,0 tis., 2025 −20920211,3 tis.202283720238,4 tis.20246,0 tis.2025−209
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 70,5 tis., 2022 98,8 tis., 2023 205,3 tis., 2024 198,5 tis., 2025 181,0 tis.202170,5 tis.202298,8 tis.2023205,3 tis.2024198,5 tis.2025181,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 181,0 tis. € -209 €
2024 198,5 tis. € 6,0 tis. €
2023 205,3 tis. € 8,4 tis. €
2022 98,8 tis. € 837 €
2021 70,5 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,5 tis. €
  • Záväzky188,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Huang Slovakia s.r.o. v konkurze?

Huang Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Huang Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Huang Slovakia s.r.o. tržby 181,0 tis. €.

Je firma Huang Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Huang Slovakia s.r.o. vykázala stratu 209 €.

Je Huang Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Huang Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Huang Slovakia s.r.o. sídli?

Huang Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Klokočova 737/0, Hnúšťa, 981 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026