Profi service Slovakia, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50070126
DIČ: 2120164673
IČ DPH: SK2120164673
Klincová 37, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klincová 37, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.23
Dátum vzniku: 8. 12. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2016
Spisová značka: Sro/107800/B
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Sťahovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lenka Javorová od 15. 3. 2016
    konateľspoločník
  • Marián Javor od 1. 7. 2016
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Profi service Slovakia, spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 13 % na 44,2 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 260,0 tis. €.

260,0 tis. €
Tržby
44,2 tis. €
Zisk
260,3 tis. €
Celkové výnosy
391,8 tis. €
Aktíva
369,7 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
46,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 33,2 tis., 2022 51,1 tis., 2023 30,3 tis., 2024 39,0 tis., 2025 44,2 tis.202133,2 tis.202251,1 tis.202330,3 tis.202439,0 tis.202544,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 257,4 tis., 2022 322,3 tis., 2023 310,8 tis., 2024 251,2 tis., 2025 260,0 tis.2021257,4 tis.2022322,3 tis.2023310,8 tis.2024251,2 tis.2025260,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 266,5 tis., 2022 324,3 tis., 2023 310,8 tis., 2024 251,2 tis., 2025 260,3 tis.2021266,5 tis.2022324,3 tis.2023310,8 tis.2024251,2 tis.2025260,3 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 9,6 tis., 2022 3,1 tis., 2023 9,2 tis., 2024 11,2 tis., 2025 12,5 tis.20219,6 tis.20223,1 tis.20239,2 tis.202411,2 tis.202512,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 260,0 tis. € 44,2 tis. €
2024 251,2 tis. € 39,0 tis. €
2023 310,8 tis. € 30,3 tis. €
2022 322,3 tis. € 51,1 tis. €
2021 257,4 tis. € 33,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky71,5 tis. €
  • Finančné účty317,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov320,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie44,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,1 tis. €
  • Bankové úvery10,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Profi service Slovakia, spol. s r. o. v konkurze?

Profi service Slovakia, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Profi service Slovakia, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Profi service Slovakia, spol. s r. o. tržby 260,0 tis. €.

Je firma Profi service Slovakia, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Profi service Slovakia, spol. s r. o. dosiahla zisk 44,2 tis. €.

Je Profi service Slovakia, spol. s r. o. platiteľom DPH?

Profi service Slovakia, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Profi service Slovakia, spol. s r. o. sídli?

Profi service Slovakia, spol. s r. o. má sídlo na adrese Klincová 37, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026