FIDES Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50067125
DIČ: 2120164794
IČ DPH: SK2120164794
Višňová 39, Malinovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Višňová 39, Malinovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 2. 12. 2015
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 1. 2016
Spisová značka: Sro/107728/B
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie technickej služby v rozsahu podľa § 7 ods. 1 zákona o súkromnej bezpečnosti -vývoj, výroba, predaj, pr…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Petr Bauer od 2. 12. 2015
    konateľ
  • Mgr. Jana Nachtmannová od 2. 12. 2015
    konateľ
  • Trade FIDES, a.s. od 19. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FIDES Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 698,8 tis. € a tržby jej klesli o 62 % na 607,6 tis. €.

607,6 tis. €
Tržby
698,8 tis. €
Strata
600,3 tis. €
Celkové výnosy
639,8 tis. €
Aktíva
-657,7 tis. €
Vlastné imanie
203 %
Celková zadlženosť
−18,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 7,7 tis., 2023 18,1 tis., 2024 4,9 tis., 2025 −698,8 tis.20212,4 tis.20227,7 tis.202318,1 tis.20244,9 tis.2025−698,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 549,5 tis., 2022 858,2 tis., 2023 1,4 mil., 2024 1,6 mil., 2025 607,6 tis.2021549,5 tis.2022858,2 tis.20231,4 mil.20241,6 mil.2025607,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 607,6 tis. € -698,8 tis. €
2024 1,6 mil. € 4,9 tis. €
2023 1,4 mil. € 18,1 tis. €
2022 858,2 tis. € 7,7 tis. €
2021 549,5 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby220,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky406,3 tis. €
  • Finančné účty8,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 tis. €
  • Kapitálové fondy80,5 tis. €
  • Fondy zo zisku665 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-46,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-698,8 tis. €
  • Rezervy132,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky802 €
  • Krátkodobé záväzky184,6 tis. €
  • Bankové úvery980,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FIDES Slovakia, s.r.o. v konkurze?

FIDES Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FIDES Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FIDES Slovakia, s.r.o. tržby 607,6 tis. €.

Je firma FIDES Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FIDES Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 698,8 tis. €.

Je FIDES Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

FIDES Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FIDES Slovakia, s.r.o. sídli?

FIDES Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Višňová 39, Malinovo, 900 45.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026