SKENAR AKADEMIA SLOVENSKO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50060864
DIČ: 2120168952
IČ DPH: SK2120168952
Ulica 8. mája 21/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica 8. mája 21/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 2. 12. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/107717/B
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Natália Sabová od 2. 12. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SKENAR AKADEMIA SLOVENSKO, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 284 % na 8,5 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 47,3 tis. €.

47,3 tis. €
Tržby
8,5 tis. €
Zisk
11,4 tis. €
Aktíva
9,1 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,3 tis., 2022 2,0 tis., 2023 374, 2024 2,2 tis., 2025 8,5 tis.20213,3 tis.20222,0 tis.202337420242,2 tis.20258,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,5 tis., 2022 30,1 tis., 2023 39,0 tis., 2024 42,7 tis., 2025 47,3 tis.202121,5 tis.202230,1 tis.202339,0 tis.202442,7 tis.202547,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,3 tis. € 8,5 tis. €
2024 42,7 tis. € 2,2 tis. €
2023 39,0 tis. € 374 €
2022 30,1 tis. € 2,0 tis. €
2021 21,5 tis. € 3,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,1 tis. €
  • Záväzky2,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SKENAR AKADEMIA SLOVENSKO, s.r.o. v konkurze?

SKENAR AKADEMIA SLOVENSKO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SKENAR AKADEMIA SLOVENSKO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SKENAR AKADEMIA SLOVENSKO, s.r.o. tržby 47,3 tis. €.

Je firma SKENAR AKADEMIA SLOVENSKO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SKENAR AKADEMIA SLOVENSKO, s.r.o. dosiahla zisk 8,5 tis. €.

Je SKENAR AKADEMIA SLOVENSKO, s.r.o. platiteľom DPH?

SKENAR AKADEMIA SLOVENSKO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SKENAR AKADEMIA SLOVENSKO, s.r.o. sídli?

SKENAR AKADEMIA SLOVENSKO, s.r.o. má sídlo na adrese Ulica 8. mája 21/A, Bratislava, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026