LuxEstates - Transactions, Rentals & Management s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50057553
DIČ: 2120170272
Dunajská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dunajská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 1. 12. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/107675/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Chudý od 1. 12. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2019

Spoločnosť LuxEstates - Transactions, Rentals & Management s. r. o. v roku 2019 znížila zisk o 88 % na 845 € a tržby jej klesli o 40 % na 53,0 tis. €.

53,0 tis. €
Tržby
845 €
Zisk
37,4 tis. €
Aktíva
17,4 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2015 1,1 tis., 2016 1,7 tis., 2017 1,8 tis., 2018 6,9 tis., 2019 84520151,1 tis.20161,7 tis.20171,8 tis.20186,9 tis.2019845
Tržby (€)
Tržby (€): 2015 10,0 tis., 2016 23,3 tis., 2017 37,4 tis., 2018 88,6 tis., 2019 53,0 tis.201510,0 tis.201623,3 tis.201737,4 tis.201888,6 tis.201953,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2019 53,0 tis. € 845 €
2018 88,6 tis. € 6,9 tis. €
2017 37,4 tis. € 1,8 tis. €
2016 23,3 tis. € 1,7 tis. €
2015 10,0 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2019

Pasíva

  • Vlastné imanie17,4 tis. €
  • Záväzky20,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LuxEstates - Transactions, Rentals & Management s. r. o. v konkurze?

LuxEstates - Transactions, Rentals & Management s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LuxEstates - Transactions, Rentals & Management s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 mala LuxEstates - Transactions, Rentals & Management s. r. o. tržby 53,0 tis. €.

Je firma LuxEstates - Transactions, Rentals & Management s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 LuxEstates - Transactions, Rentals & Management s. r. o. dosiahla zisk 845 €.

Kde firma LuxEstates - Transactions, Rentals & Management s. r. o. sídli?

LuxEstates - Transactions, Rentals & Management s. r. o. má sídlo na adrese Dunajská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026