NJ Pharma Consulting, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50052322
DIČ: 2120219211
IČ DPH: SK2120219211
Námestie Martina Benku 10, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie Martina Benku 10, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 26. 11. 2015
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 4. 2016
Spisová značka: Sro/107607/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mario Korec od 1. 9. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NJ Pharma Consulting, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 142 % na 52,8 tis. € a tržby jej narástli o 48 % na 374,8 tis. €.

374,8 tis. €
Tržby
52,8 tis. €
Zisk
383,0 tis. €
Celkové výnosy
230,0 tis. €
Aktíva
116,6 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
31,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,3 tis., 2022 43,2 tis., 2023 14,6 tis., 2024 21,8 tis., 2025 52,8 tis.202110,3 tis.202243,2 tis.202314,6 tis.202421,8 tis.202552,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,9 tis., 2022 161,2 tis., 2023 204,4 tis., 2024 253,7 tis., 2025 374,8 tis.202153,9 tis.2022161,2 tis.2023204,4 tis.2024253,7 tis.2025374,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 374,8 tis. € 52,8 tis. €
2024 253,7 tis. € 21,8 tis. €
2023 204,4 tis. € 14,6 tis. €
2022 161,2 tis. € 43,2 tis. €
2021 53,9 tis. € 10,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok140,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky83,0 tis. €
  • Finančné účty6,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov36,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie52,8 tis. €
  • Rezervy257 €
  • Dlhodobé záväzky33,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky76,2 tis. €
  • Bankové úvery3,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NJ Pharma Consulting, s.r.o. v konkurze?

NJ Pharma Consulting, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NJ Pharma Consulting, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NJ Pharma Consulting, s.r.o. tržby 374,8 tis. €.

Je firma NJ Pharma Consulting, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NJ Pharma Consulting, s.r.o. dosiahla zisk 52,8 tis. €.

Je NJ Pharma Consulting, s.r.o. platiteľom DPH?

NJ Pharma Consulting, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NJ Pharma Consulting, s.r.o. sídli?

NJ Pharma Consulting, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie Martina Benku 10, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026