Areál Zdravia Galanta, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50043676
DIČ: 2120186288
IČ DPH: SK2120186288
kpt. Nálepku 726/11, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: kpt. Nálepku 726/11, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.32
Dátum vzniku: 24. 11. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2016
Spisová značka: Sro/36639/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoo…; Sprostredkovateľská činnoť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb spojených so správou a prevádzkou nehnuteľností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Tószegi od 24. 11. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Areál Zdravia Galanta, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 100 % na 29 € a tržby jej narástli o 3 % na 146,1 tis. €.

146,1 tis. €
Tržby
29 €
Zisk
135,4 tis. €
Aktíva
125,3 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,5 tis., 2022 10,0 tis., 2023 31,8 tis., 2024 13,8 tis., 2025 29202119,5 tis.202210,0 tis.202331,8 tis.202413,8 tis.202529
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 202,1 tis., 2022 208,2 tis., 2023 173,3 tis., 2024 141,7 tis., 2025 146,1 tis.2021202,1 tis.2022208,2 tis.2023173,3 tis.2024141,7 tis.2025146,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 146,1 tis. € 29 €
2024 141,7 tis. € 13,8 tis. €
2023 173,3 tis. € 31,8 tis. €
2022 208,2 tis. € 10,0 tis. €
2021 202,1 tis. € 19,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie125,3 tis. €
  • Záväzky10,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Areál Zdravia Galanta, s.r.o. v konkurze?

Areál Zdravia Galanta, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Areál Zdravia Galanta, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Areál Zdravia Galanta, s.r.o. tržby 146,1 tis. €.

Je firma Areál Zdravia Galanta, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Areál Zdravia Galanta, s.r.o. dosiahla zisk 29 €.

Je Areál Zdravia Galanta, s.r.o. platiteľom DPH?

Areál Zdravia Galanta, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Areál Zdravia Galanta, s.r.o. sídli?

Areál Zdravia Galanta, s.r.o. má sídlo na adrese kpt. Nálepku 726/11, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026