Kuklica Smerek architekti, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50036271
DIČ: 2120156918
IČ DPH: SK2120156918
Blumentálska 2734/12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Blumentálska 2734/12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 10. 11. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 10. 2018
Spisová značka: Sro/107317/B
Predmet podnikania (výber): Činnosť autorizovaného architekta v rozsahu: Vykonávanie prípravnej predprojektovej činnosti, najmä na vypracúvanie s…; Vykonávanie komplexnej projektovej činnosti, najmä na vypracúvanie architektonických návrhov a dokumentácie umiestňov…; Spracovanie územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Martin Smerek od 10. 11. 2015
    konateľspoločník
  • Ing. arch. Peter Kuklica od 10. 11. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kuklica Smerek architekti, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 78 % na 6,1 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 270,6 tis. €.

270,6 tis. €
Tržby
6,1 tis. €
Zisk
313,6 tis. €
Celkové výnosy
160,2 tis. €
Aktíva
45,2 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
−8,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,0 tis., 2022 −24,7 tis., 2023 4,5 tis., 2024 27,3 tis., 2025 6,1 tis.20215,0 tis.2022−24,7 tis.20234,5 tis.202427,3 tis.20256,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 146,9 tis., 2022 85,3 tis., 2023 164,3 tis., 2024 272,5 tis., 2025 270,6 tis.2021146,9 tis.202285,3 tis.2023164,3 tis.2024272,5 tis.2025270,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 152,2 tis., 2022 104,4 tis., 2023 165,6 tis., 2024 298,0 tis., 2025 313,6 tis.2021152,2 tis.2022104,4 tis.2023165,6 tis.2024298,0 tis.2025313,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,2 tis., 2022 0, 2023 1,5 tis., 2024 6,0 tis., 2025 3,4 tis.20212,2 tis.2022020231,5 tis.20246,0 tis.20253,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 270,6 tis. € 6,1 tis. €
2024 272,5 tis. € 27,3 tis. €
2023 164,3 tis. € 4,5 tis. €
2022 85,3 tis. € -24,7 tis. €
2021 146,9 tis. € 5,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky119,6 tis. €
  • Finančné účty33,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy15,4 tis. €
  • Fondy zo zisku2,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov15,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,1 tis. €
  • Rezervy2,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky112,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kuklica Smerek architekti, s. r. o. v konkurze?

Kuklica Smerek architekti, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kuklica Smerek architekti, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kuklica Smerek architekti, s. r. o. tržby 270,6 tis. €.

Je firma Kuklica Smerek architekti, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kuklica Smerek architekti, s. r. o. dosiahla zisk 6,1 tis. €.

Je Kuklica Smerek architekti, s. r. o. platiteľom DPH?

Kuklica Smerek architekti, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kuklica Smerek architekti, s. r. o. sídli?

Kuklica Smerek architekti, s. r. o. má sídlo na adrese Blumentálska 2734/12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026