ZM TRANS SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50035525
DIČ: 2120187795
IČ DPH: SK2120187795
Šalviova 40, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šalviova 40, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 30. 1. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2016
Spisová značka: Sro/108765/B
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy; medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dušan Žipaj od 7. 9. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZM TRANS SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 237,2 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
237,2 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
985,4 tis. €
Aktíva
242,7 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
50,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 169,8 tis., 2022 203,9 tis., 2023 223,8 tis., 2024 288,5 tis., 2025 237,2 tis.2021169,8 tis.2022203,9 tis.2023223,8 tis.2024288,5 tis.2025237,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,7 mil., 2023 2,0 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,0 mil.20211,1 mil.20221,7 mil.20232,0 mil.20241,9 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 237,2 tis. €
2024 1,9 mil. € 288,5 tis. €
2023 2,0 mil. € 223,8 tis. €
2022 1,7 mil. € 203,9 tis. €
2021 1,1 mil. € 169,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok246,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky547,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky141,5 tis. €
  • Finančné účty43,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie237,2 tis. €
  • Rezervy7,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky82,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky620,4 tis. €
  • Bankové úvery32,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZM TRANS SK, s. r. o. v konkurze?

ZM TRANS SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZM TRANS SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZM TRANS SK, s. r. o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma ZM TRANS SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZM TRANS SK, s. r. o. dosiahla zisk 237,2 tis. €.

Je ZM TRANS SK, s. r. o. platiteľom DPH?

ZM TRANS SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZM TRANS SK, s. r. o. sídli?

ZM TRANS SK, s. r. o. má sídlo na adrese Šalviova 40, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026